Online Classes   »  

Her Seviyede Kulüpler İçin Basketbol Analiz Çözümleri

Seri hakkında

Bu seride, Hudl Çözüm Danışmanı Charles Wesley, Basketbol takımları için mevcut olan farklı çözümleri inceleyecek - Hudl ile nasıl başlayabileceğinize dair içgörüler ve en iyi uygulama sağlayacak, veya performansla ilgili karar vermenin merkezinde yer alacak bir analiz departmanı oluşturacak.

Farklı Hudl çözümlerinin, basitten gelişmişe kadar video ve veri iş akışlarınızı nasıl geliştirebileceğini anlayan Charles, NBA'in Atlanta Hawks'taki kapsamlı deneyimini ve Hudl'daki ürün uzmanlığı tecrübesini kullanacak.

Bölüm 1 - Hudl Basketball Analysis ile Oyuna Katılın
Analizlerinizi hayata geçirmek için ihtiyacınız olan her şeyi ve maçlarınızı Hudl tarafından analiz ettirmek için Hudl Assist'ten nasıl yararlanacağınız.

Bölüm 2 - Kameraman yok, ekipman yok, sorun yok
Hudl Focus'un nasıl olduğunu görün; Tam otomatik, top izleme kamerası çözümümüz, maç ve eğitim videosu kaydetme sürecini basitleştirebilir.

Bölüm 3 - Hudl Sportscode ile Oyun İçi Basketbol Analizinde Ustalaşın
Hudl Sportscode'un analizinize nasıl yeni bir oyun içgörü düzeyi ekleyebileceğini görün.

Bölüm 4 - Basketbol Kulüpleri için eksiksiz performans çözümü
Rekabet avantajınızı ortaya çıkarmak için Hudl’ın tüm analiz araçları portföyünün hepsini bir arada kullanın.

Sunucu profili

Charles Wesley - Kıdemli Çözüm Danışmanı, Hudl

Charles, Atlanta Hawks ve Michigan State University'de dahil olmak üzere 7 yıl boyunca elite basketbolda video analisti olarak çalıştı. Charles, son 6 yılını Hudl'da, özellikle Kuzey Amerika'daki elit basketbol ve buz hokeyi pazarlarına odaklanan çeşitli ürün destek ve ürün mühendisliği rollerinde çalışarak geçirdi.